FilemakerTurk, AYS Bilişim ve Beyaz.net tarafından desteklenmektedir.
Filemakerturk.com a Hoş geldiniz. FilemakerTÜRK bir yardımlaşma portalidir. Sorularınızı yazarken teknik anlamda güçlük çekiyorsanız. Telefonda bize anlatın sizin yerinize siteye biz yazalım 0532 231 07 27 Mehmet KAYA.
Filemaker Lisans İhtiyacınız için FilemakerTürk Yönetimi ile iletişime geçin
 
Alakalı Siteler:

AYS Bilişim


CabitaşGöksel GÖKÇE


Briandunning
 

Radio Buttun sırala

+1 oy
120 kez görüntülendi

Arkadaşlar selamlar;

Bir tablomdaki bilgileri diğer bir tabloda radio butonolarak gösteriyorum. Radio düğmede benim yazdığım sıralamaya göre değilde kendi alfebetik sıralama yapıyor. en alttaki re-sort da aktif değil bakabilirmisiniz.

Dosya

Teşekkürler

9, Mayıs, 9 Uygulamalar kategorisinde ihsan (12,720 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy

Hocam bunlar zaten sabit veriler,Value List'i neden elle oluşturmuyorsunuz?

 


 

 

 


 

Örnek Dosya

9, Mayıs, 9 Şemsi Saracoğlu (52,920 puan) tarafından cevaplandı
10, Mayıs, 10 Şemsi Saracoğlu tarafından düzenlendi
haklısında kişi yeni bir şey ekleyecekse layout moduna girmeden eklesin istiyorum. Edit ekleyebiliriz ama edit de radio buttun da gözüküyor. Ben gözüksün istemiyorum. Varsa yöntemi bu şekilde yapmak istiyorum yoksa eski haline devam edeceğim.
Bende onu kasdetmiştim,kullandığınız veriler kullanıcının ekleme yapabileceği türden şeyler değil zaten...Ancak yinede bir çalışma hazırladım belki başka yerlerde de kullanılabilir..Ekran görüntüsü ile birlikte ana cevabıma ekliyorum.Çalışma basit bir özel fonksiyon içeriyor,sadece radio butonlarda değil tüm ValueList türlerinde kullanılabilir...
Çok Teşekkür ederim.
...