FilemakerTurk, AYS Bilişim ve Beyaz.net tarafından desteklenmektedir.
Filemakerturk.com a Hoş geldiniz.

Mehmet KAYA
 0532 231 07 27
						
Filemaker Lisans İhtiyacınız için FilemakerTürk Yönetimi ile iletişime geçin
 
Alakalı Siteler:

AYS Bilişim


Cabitaş


FMK Solutions | Maatwerk Applicaties
 

Octopod Filemaker a benzer yazılım incelemesi

+1 oy
199 kez görüntülendi
Bugün Octopod yazılım firmasını ziyaret edeceğim, Octopod, yazılımı Filemakera benzer hızlı yazılım geliştirme altyapı sunan bir ortam. Edindim bilgileri formda paylaşacağım.


Octopod nedir?

Octopod; yazılım sektöründeki sorunlara çözüm olarak geliştirilmiş, kullanıcılara 9 saatlik bir eğitimin sonunda, sürükle bırak teknolojisi yardımıyla yazılım geliştirme imkânı sunan, entegrasyon yeteneği olan tüm yazılımlara kolaylıkla entegre olabilen, multi-platform ve multi-language çalışabilen no-code bir hızlı yazılım geliştirme platformudur. Bu platformda, işletim formları tasarlayabilir, tasarladığınız işletim formlarına bağlı iş akışlarınızı yönetebilir ve BI raporlamalar alabilirsiniz.
1, Temmuz, 1 Yönetimsel kategorisinde Mehmet KAYA (123,750 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

+1 oy
Filemaker ile bende mysql ve odbc için bir kodlayıcı kullanıyorum. Php kodları üretiyor. Field listesini verdiğinde ( ilk veraiyonu kendi bağlanıyordu ) kodları hazırlayıpveriyor. Framework eklemeyi düşünmüştüm ama çok uğraştırıyor. Yapılabilir şeyler ama ekip çalışması gerektiriyor.
2, Temmuz, 2 Goksel_Gokce (81,900 puan) tarafından cevaplandı
0 oy
Hocam burada önemli olan acaba lisans ücretleri nasıl, filemakerdan dahamı ucuz , ninoxdb var ben daha önce bahsetmiştim web tabanlı  (her ay client başına ücret ) onda sadece cloud var ama istersen localede yükleyebiliyorsun sanırım.
4, Temmuz, 4 DOKTRIN (39,030 puan) tarafından cevaplandı
...